Hakkımızda

1983 yılında sektöre girişini gerçekleştirmiş olan firmamız, 2002 yılında Bağcılar Güngören sanayi sitesinde faliyetine devam etmiş 2009 yılında ise UZMAN KARDAN MAKİNE OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. isim tescili ile ISO-9001 kalite belgesiyle, faaliyetlerine ve büyümesine hızla devam etmiştir. Ayrıca Konya Ketenci Sanayi Sitesinde bulunan imalat fabrikamız 7 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere KARDAN MİLİ VE PARÇALARININ İMALATI hizmetini vermenin gururunu yaşamaktadır. Amacımız ve hedefimiz en kısa sürede en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmektir. UZMAN KARDAN Firmamız her türlü KARDAN MİLİ bakımı ve imalatını yapmaktadır. Kardan şaftlarının imalat ve tamirlerinde yedek parça olarak Yerli, ve orijinal ürünleri kullanılmaktadır. UZMAN KARDAN Uzman kadro ve gelişmiş makine ve teknoloji parkuru ile müşterilerimize profesyonel anlayışla çözümler üreterek şaftınızı ilk günkü gibi sağlam hale getirip, hassas şekilde balansları alınarak siz müşterilerimize hizmetin en güzelini sunmaktayız.


2009 yılında UZMAN KARDAN MAKİNE OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. olarak isim tescili ile birlikte ISO-9001 kalite belgesiyle faaliyetlerine ve büyümesine hızla devam etmiştir.


Aynı Zamanda Konya Ketenci Sanayi sitesinde bulunan imalat fabrikamız 7 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere KARDAN MİLİ VE PARÇALARININ İMALATI hizmetini vermenin gururunu yaşamaktadır.


Amacımız ve hedefimiz en kısa sürede en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmektir.


UZMAN KARDAN Firmamız her türlü KARDAN MİLİ bakımı ve imalatını yapmaktadır. Kardan şaftlarının imalat ve tamirlerinde yedek parça olarak Yerli, ve orijinal ürünleri kullanılmaktadır.


UZMAN KARDAN Uzman kadro ve gelişmiş makine ve teknoloji parkuru ile müşterilerimize profesyonel anlayışla çözümler üreterek şaftınızı ilk günkü gibi sağlam hale getirip, hassas şekilde balansları alınarak siz müşterilerimize hizmetin en güzelini sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Her türlü Kardan mili ve Kardan mili parçalarının üretimini,tamiratı ve yedek parça satışı yapılmakta ve özel projelerde çözüm üreterek şaft imalatı konusunda hizmetinizdeyiz.


TİRSAN Yetkili Şaft Servisi olarak hizmetimize devam etmekteyiz.


Diğer web sitelerimiz

www.saftsan.com

www.uzmansaft.com


Fiyat/Teklif istek formu